Oferujemy Państwu nowoczesne rozwiązania systemów ERP do prowadzenia małych i dużych firm. Dzięki oprogramowaniu ERP możecie Państwo kompleksowo zarządzać firmą mając dostęp do pełnej informacji o jej funkcjonowaniu. Nasza firma zapewnia wdrożenie, szkolenie i nadzór techniczny dla systemów ERP.

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji

TEL. 41 383 28 11

Kompleksowo podchodzimy do każdego klienta.

Program Enova

To system ERP zaprojektowany dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Rozwiązanie wykorzystywane przez ponad 16 tys. polskich przedsiębiorstw.

Firma to żywy organizm, którego strukturę system enova365 łatwo odwzorowuje. Dba o to, żeby zawsze aktualizować system do najnowszych wymogów prawa i udostępnia to użytkownikom wraz z kolejnymi aktualizacjami. Przedsiębiorstwo wykorzystuje zawsze 100% możliwości programu. A kiedy firma się rozwija – rośnie razem z nią. Rozszerzenie funkcjonalności jest dostępne od ręki.
enova365 to system XXI wieku – otwarty na współczesny biznes i zaawansowany technologicznie. Łączy łatwość obsługi z ogromem możliwości, które powinien oferować dobry system ERP/CRM. Wspiera nowoczesne metody zarządzania i zapewnia optymalizację procesów firmy. Pozwala planować podejmowane w firmie działania, wyznaczać pracownikom zadania oraz dokonywać bieżących analiz na podstawie unikalnych raportów i zestawień zgodnych z aktualnymi przepisami prawa.

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji

TEL. 41 383 28 11

Kompleksowo podchodzimy do każdego klienta.

Comarch OPTIMA

Comarch OPTIMA to nowoczesne zarządzanie Twoją Firmą. Kompleksowe rozwiązania branżowe dla Ciebie

Comarch ERP Optima w modelu usługowym – nowoczesny, zintegrowany program do kompleksowego zarządzania dostępny przez Internet.

Comarch ERP Optima (dawniej CDN Optima) to oprogramowanie dla firmy, które jest przeznaczonym dla dowolnej branży z sektora małych i średnich przedsiębiorstwo. Program składa się ze zintegrowanych modułów pracujących na wspólnej bazie danych. Dzięki temu możliwa jest obsługa wszystkich obszarów firmy. Comarch ERP Optima to obecnie najbardziej popularne oprogramowanie do zarządzania firmą. System może działać w wersji online (cdn online) lub offline (cdn offline).

Comarch ERP Optima w modelu usługowym to uznany na polskim rynku program Comarch ERP Optima, dostosowany do pracy przez Internet. Wyróżnikiem jest możliwość korzystania z aplikacji z dowolnego komputera w dowolnym czasie. Sam program jak i baza danych umieszczone są w nowoczesnych i bezpiecznych serwerowniach Comarch Data Center, a Klienci mają możliwość korzystania z programu za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Oferujemy Państwu przejście z systemu Comarch Klasyka na ERP Optima na bardzo dogodnych warunkach.

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji

TEL. 41 383 28 11

Kompleksowo podchodzimy do każdego klienta.

Insoft PC-Market

PC-Market – nowoczesny program dla sklepu i sieci sklepów, dzięki któremu zarządzanie placówką handlową staje się proste.

Podstawowe i zaawansowane analizy sklepu, prosta w obsłudze gospodarka magazynowa, współpraca z urządzeniami sklepowymi większości producentów, automatyzacja np. wydruku etykiet półkowych i łatwe planowanie promocji – to tylko niektóre funkcje, które decydują o wyborze PC-Market jako programu dla sklepu. Sprawdź funkcjonalności obsłużone w najnowszej wersji programu PC-Market.